Pulse Communications | Telefon: +47 21 99 66 00 | Adresse: Lille Frogner allé 6 | NO-0263 Oslo
Fredrik Campbell Strømme : Managing Director / Partner

Fredrik Campbell Strømme

Managing Director / Partner

+47 917 76 191

fbs@pulsecom.no


Preben Øiamo : Advisor / Partner

Preben Øiamo

Advisor / Partner

+47 928 57 511

po@pulsecom.no


Jørgen H. Kaada Rønning : Advisor / Partner

Jørgen H. Kaada Rønning

Advisor / Partner

+47 419 18 090

jhr@pulsecom.no


Martin Haukaas : Senior Creative / Partner

Martin Haukaas

Senior Creative / Partner

+47 911 22 249

mh@pulsecom.no


Camilla Theresia Lusk : Senior Project Manager

Camilla Theresia Lusk

Senior Project Manager

+47 940 05 930

camilla@pulsecom.no


Ane Goldenheim Milligan : Senior Project Manager

Ane Goldenheim Milligan

Senior Project Manager

+47 41 32 51 47

ag@pulsecom.no


Ina Lima : Senior Project Manager

Ina Lima

Senior Project Manager

+47 930 93 209

ina@pulsecom.no


Diana Jandl von Hall : Senior Project Manager

Diana Jandl von Hall

Senior Project Manager

+47 902 04 619

diana@pulsecom.no


Martin Hummelvoll Bredesen : Project Manager

Martin Hummelvoll Bredesen

Project Manager

+47 482 52 696

mhb@pulsecom.no


Christer Tjøstheim : Senior Creative

Christer Tjøstheim

Senior Creative

+47 906 36 015

christer@pulsecom.no


Kine Syvertsen : Creative

Kine Syvertsen

Creative

+47 957 87 185

kine@pulsecom.no


Marianne Bråthen : Creative

Marianne Bråthen

Creative

+47 402 40 335

marianne@pulsecom.no


Jonatan Aune Bendixen : Senior Designer

Jonatan Aune Bendixen

Senior Designer

+47 932 69 392

jab@pulsecom.no


Torger Jansen : Graphic Designer

Torger Jansen

Graphic Designer

+47 979 36 820

t2@pulsecom.no


Espen Larsen : Motion Graphic Designer

Espen Larsen

Motion Graphic Designer

+47 467 87 138

el@pulsecom.no


Ole Petter Tharaldsen : Copywriter

Ole Petter Tharaldsen

Copywriter

+47 917 85 699

op@pulsecom.no


Betina Farinetti Bentdal : Marketing Intern

Betina Farinetti Bentdal

Marketing Intern

betina@pulsecom.no


Johan Hoel : Chef de Cuisine

Johan Hoel

Chef de Cuisine


Týr : Assisterende HMS ansvarlig

Týr

Assisterende HMS ansvarlig